» » » » Atnaujintas pneumatinės pakabos kompresorius Lexus LS460/LS600

Atnaujintas pneumatinės pakabos kompresorius Lexus LS460/LS600

Atnaujintas pneumatinės pakabos kompresorius, skirtas ketvirtos kartos Lexus LS automobiliams (2006-2017 metų). Šis kompresorius buvo montuojamas į šiuos modelius: Lexus LS 460 (USF40), Lexus LS 460L (USF41), Lexus LS 600H (UVF45), Lexus LS 600HL (UVF46). Originalūs numeriai: 48914-50030, 48914-50031. Modulis atnaujintas originalaus japoniško kompresoriaus Toyota/Lexus pagrindu. Kompleksiška regeneracija apima visus pagrindinius mazgus: stūmoklių grupę, vožtuvų sistemą, sausintuvą, elektrovariklį. Remonto metu taikomos kokybiškos japonų ir rusų gamybos komplektuojančios. Pigios kinietiškos medžiagos nenaudojamos iš principo, kadangi negeba užtikrinti kompresoriaus darbo stabilumą esant dideliem krūviam. Techninės atnaujinto kompresoriaus charakteristikos identiškos techniniams naujo agregato parametrams.
Dėmesio! Papildomos detalės (vibracinės atramos, kronšteinas) neįeina į komplektą. Jei išardžius seną mazgą pastebėsite, kad kažkurios iš aukščiau minėtų detalių sugedusios, tuomet jas teks užsakyti papildomai.
SvarbuKompresorius retai sugenda savaime. Jo gedimas dažniausiai įvyksta dėl dviejų faktorių: oro nutekėjimo iš pneumatinės sistemos ir relės prikepimo. Prieš montuojant kompresorių į automobilį, būtina kruopščiai patikrinti veikiančius pneumatinės pakabos elementus (pagalves, vožtuvus, magistrales) dėl galimo oro nutekėjimo iš sistemos. Tuomet būtina pakeisti seną rėlę į naują. Šios procedūros užtikrina ilgą ir stabilų kompresoriaus darbą. Kompresoriaus keitimo darbų eiga privalo būti užfiksuota užsakymo išraše. Kompresoriui taikoma 6 mėnesių garantija, galiojanti tik kvalifikuotai įmontavus detalę.