» » » » Pneumatinės pakabos kompresorius Wabco skirtas KIA Mohave/Borrego (2008+)

Pneumatinės pakabos kompresorius Wabco skirtas KIA Mohave/Borrego (2008+)

Naujas pneumatinės pakabos Wabco kompresorius automobiliams KIA Mohave/Borrego (2008+). Originalūs Hyundai/KIA numeriai: 558102J000, 55810-2J0000; Wabco numeris: 4154031260. Šis modulis sukurtas Vokietijoje, bendrovės Wabco Fahrzeugsysteme GmbH (Am Lindener Hafen, 21, Hannover, 30453, DE); tiekėjas - Miessler Automotive GmbH & Co. KG (76593, Gernsbach, Germany). Į komplektą įeina: kompresorius, temperatūros daviklis, elektros jungtis, oro magistralės jungiklis, elektros relė 70A Bosch Longlife (art. 0986332002).
Informacija apie gamintoją. Hyundai/KIA koncernas komplektuoja automobilius detalėmis ne tik savo gamybos detalėmis, bet ir kitų gamintojų mazgais. Techniškai sudėtingų agregatų gamybai pasitelkiamos pripažintos pasaulinės bendrovės.Dažniausiai už pneumatinės pakabos kompresorius, tiekiamus Hyundai/KIA konvejeriui atsako pagrindinės vokiškos bendrovės: Wabco ir Continental. Įsigydami kompresorių Wabco iš pripažinto Europos rinkos aftermarket lyderio bendrovės Miessler Automotive, Jūs gaunate aukštos kokybės originalią detalę už prieinamą kainą, be permokos už prekinį ženklą.
Svarbu! Kompresorius retai sugenda savaime. Jo gedimas daugumoje atvejų įvyksta dėl dviejų faktorių: oro nutekėjimo iš pneumatinės sistemos ir relės kontaktų sukepimo. Prieš montuojant kompresorių į automobilį, būtina atidžiai pratestuoti veikiančius pneumatinės pakabos elementus (pagalves, vožtuvus, magistrales) dėl galimo oro nutekėjimo iš sistemos. Tuomet, būtina pakeisti seną relę į naują. Šios procedūros užtikrina ilgą ir stabilų kompresoriaus veikimą. Kompresoriaus pakeitimo darbų eiga turi būti užfiksuota užsakymo išraše. Kompresoriui galioja 6 mėnesių garantija tik kokybiškai, taisyklingai jį sumontavus.


Daugiau informacijos teiraukitės pas specialistą.