Apie mus

PneumoCentras – vieta, kur bus tinkamai pasirūpinta Jūsų transporto priemone! Jeigu Jums reikalingas pagalvių, kompresorių bei pneumatinių stovų remontas – susisiekite su mumis, kadangi galime Jums padėti išspręsti tiek mažas, tiek dideles transporto priemonės problemas.

PneumoCentras pneumatines pakabos remontas Vilniuje teikiamas jau daugiau nei 15 metų, tad patirtis padeda mums lanksčiai įvertinti skirtingas situacijas ir tuo rasti gedimus net ir tada, kai jie yra minimalūs. Pašalinus mažus gedimus – bus galima užkirsti kelią didelėms problemoms, kurios kainuoja kur kas daugiau laiko bei pinigų.

Suprantame, kad daugeliui žmonių norisi gauti paslaugas ne tik kokybiškai, tačiau ir greitai, tad deriname laiką su kiekvienu klientu individualiai, kad jis vėl galėtų naudotis savo transporto priemone. O remonto darbų greitis priklauso nuo to – kur ir koks yra gedimas: problemas kelia pneumatinė oro pagalvė, reikalingas važiuoklės remontas ir kitos transporto priemonės bėdos.

Darbams naudojame tik geriausios kokybės įrangą, žinoma, sertifikuotas detales, tad pasitikėkite kokybe, kuri Jums tarnaus ilgai, našiai ir tuo pačiu bus sutvarkoma už priimtiną kainą. Jeigu mūsų tinklalapyje nerandate informacijos apie savo automobilį arba reikiamų detalių nėra sandėlyje - atliksime pneumatinių elementų, išimtų iš Jūsų mašinos, remontą.

Susisiekite!